Biuro projektowe z Warszawy zajmujące się profesjonalnym projektowaniem mebli oraz wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych.


Jesteśmy dyplomowanymi architektami wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, aktywnie działającymi w branży od 2010 roku.

Nasze prace były publikowane między innymi w magazynach: Czas na wnętrze”, „Dobre wnętrze”, „Living Room”, „Futu”. Meble naszego autorstwa gościły na wystawach w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, w Muzeum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim, w Centrum Designu Gdynia. W 2013 roku nasz produkt zdobył rekomendację w prestiżowym konkursie „Dobry Wzór” organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Zaprojektowaliśmy zabudowę meblową kasy głównej w Teatrze Narodowym. Prowadzimy także szkolenia branżowe z projektowania mebli oraz rzeczy użytkowych, promując ekologiczne rozwiązania takie jak recycling.


Naszą pracę napędza pasja do kreowania otaczającej nas rzeczywistości. Indywidualne oczekiwania klientów wytyczają kierunki naszych projektów. Chcemy, aby efekty naszych starań były dla nich źródłem piękna, satysfakcji, dawały im poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!